Риболовен клуб "МЕГА"

Всичко за свиленградските риболовци
Дата и час: 29 Мар 2020 05:20

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Ценето за маслини, опс за риба
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2010 19:13 
модератор
Аватар

Е аз съм пред щанда за шапки бре Краси. Т'ва канче ми хареса да си турям пинките в него като съм на ряката, трудно се хлизгат, пък и нали тря'а да сме фешън :lol: .

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2010 02:42 
Администратор
Аватар

:D

Чакам Ценистия и Дон Пиньо на ауиденция при главата на глупостта, заплахата на каракудата, царя на мизерията, шефа на китайската азбука, преподобния Илия - Илко - Илчо -Малчо или талисмана на Мега /дръжте си жените заключени, че идва/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Фев 2010 22:56 
модератор
Аватар

M......да.Днес отново направих плах опит за риболов. :oops: КАПО :oops: Ама па беше много убаво.След кратки размисли и консултаций с приятели решихме да пробваме речната обстановка около село Брусен с идеята да пипнеме Искърска рибка.Уви.Не се получи.Имаше около 20 колеги и всички видимо бяхме разочаровани.Водата беше порядъчно бистра въпреки интензивното топене на снега което освен повишаване на нивото на реката би трябвало и поне малко да я размъти.Бе то с моя късмет.......Вчера е кълвало,а утре пак ще кълве......... :oops: :roll: :shock: Що па се на мене?Мани ми и другите не ловят.........Вече ме е срам да ходя и да преча на хората.......А сега малко снимки от днес.ИзображениеИзображениеОпределено времето беше много хубаво и имаше всички предпоставки за хубав излет.ИзображениеСлед около 3 часа безполезно къпане на червеите решихме да се преместим на бента в Мездра.ИзображениеСъщата история.Никакво пипане.Никакъв напън за кълване.Дори плах опит.Имаше и други ентусиазирани фенове ,но и при тях бе същото.Май просто не е деня на кълването.Тук сме преди да си тръгнем.ИзображениеИзвинявам се за лошото качество на снимките ,ама телефона толкова си може.........Поздрави на всички.п.с.До тук 2=0 за рибата. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Carp/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2010 12:02 

Ей бре,
Цене ма и вие на отстъпвате маа му стара.
Само така с постоянство се стига до успеха баце. Поздрав за разходката.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2010 12:14 
модератор
Аватар

Приятно излетче. Снимките са ти хубави, Цецо.
Брат ми, на тази първата въдица каква стръв заложи, виждам че е за голем?
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Фев 2010 13:18 
модератор
Аватар

Те на тая кадемлийка колко съм ги ловил..........Ама сега-НИЩО.Стръвта в този момент беше мартенски грозд-3 бели разредени с 2 червени червея.Имах още една такава ама малко се счупи миналата година по те тва време.Малко паднах върху нея в спор с едни съвестни мрежари да ги ева..........Поздрави на всички и ка викаше Краси - "Вали вее.......... " и т.н.Атакааааааааааа.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Фев 2010 20:24 
модератор
Аватар

Алоу.Караконджули кадесте бе?И пак съм аз.Лошо момчета.Много лошо.Те казваха хората ,че има наводнения ама кой да ги слуша...... :idea: реших и аз барабар петко с мъжете да отида за риба.Врачанския-замръзнал,от верни информатори разбрах и за няколко други водоеми ,че са замръзнали непоправимо.М....да.А сега на къде :?: Ми по барата наречена Ботуня.Обиколихме познатите места.....МНОГО ЛОШО.Обиколихме такива за които са ни разказвали или на момента казани по телефона......ОЩЕ ПО - ЛОШО.Ходихме и до Ракево-Същото.И на дневен ред дойде резонната за случая дилем -В къщи или на слука пък каквото излезе.В крайна сметка моста ви го показах на предния излет и идва ред да видите какво е под моста.Реката се бе разляла и наводнила площ колкото 2 пъти обема и.То не бяха водовъртежи,то небяха клони и дървета......УЖАС.За около 3-4 часа спадна с около 20 см. но и това не ни реши проблемите щото риба НЯМАШЕ.За сметка на това пък се оформи хубава компания с приятни разговори за отминали рибарски успехи.Ловеше се единственно с рачило и то псевдоразбор.Поне на този бряг това забелязах.Прилагам малко снимки като се извинявам предварително за качеството.
Изображение
Изображение
Изображение
Цитат:
Е тука така съм се замислил за това поредно капо та ча ми са клатат зъбите.

Изображение
Изображение
Общо взето след известни безплодни напъни преминахме изцяло на приятни раздумки на завет под моста.Накрая слънцето се скри и студеният вятър напомни ,че е време да си ходим.Как не му писна цял ден да духа и то все насрещен....До тук съм 3=0 в полза на рибите.Но да не забравяме ,че ще дойде и моят ден :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Поздрави на всички и......НАСЛУКА.И ка викаше Краси - "Вали ,вее ............." Живи и здрави.Поздрави на всички.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2010 14:56 
модератор
Аватар

На това му викам аз МЕРАК :lol: .
При тази обстановка, ако бехте хвърлили въдиците в градинката пред блока, можеше и да се завърти некоя рибка. Ама нали, друго си е на тиферич!
Цено, страхувам се от излети по това време, да не ти мине мерака до активния сезон.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2010 15:51 
модератор
Аватар

Нема се косиш брат.Такова като мене редко се ражда и още по-трудно се отглежда.Вервай ми.Дай-Боже повече случаи да го докажа и ще се убедиш сам.Това ,че не ги лова постоянно неозначава ,че немам желание :lol: :lol: :lol: Не си ми на згода па да видиш за какво иде реч.В спорта не всичко е мерна риба.Трябва да има хъс и удоволствие.Иначе още на първото капо да съм се отказал.Важен е релакса при досега с природата.Па ако има и една биричка.... ;) Предполагам се сещаш.........Поздрави на всички.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Фев 2010 17:41 
Администратор
Аватар

А бе Цене, що си със шошони на ръцете?!? :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]