Риболовен клуб "МЕГА"

Всичко за свиленградските риболовци
Дата и час: 08 Апр 2020 11:11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Я да ви видим сега
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2009 16:31 

Ми не беше особено рано - рибата си даваше нормално. Не беше като през септември, ама имайки предвид какво хубаво капо заформих преди месец, резултата си е чуден. Ама и като си спомня какъв ужас беше миналият септември, като източиха язовира и лошо ми става. Междудругото, за сефте видях Стойко в цивилно облекло, че и оръснат и едвам го познах :D
Както се носят слуховете, забраната ще е от 21ви, та имате време да направите един хубав великденски риболов там. Бялата риба трябва да дава по-добре, че този път видяхме съвсем пряка зависимост от пълнолунието, тогава вече ще е отминало. Ако не дава на влаченев гореописаните места, пробвайте по средата на язовира, срещу лудковците, доколкото разбрах добре е вземала на джиг на 6-8 см силикони в електриковозелен цвят. За шаран според мен няма да е добра идея да се ходи - събира се в плиткажите да хвърля хайвер и е по-добре да бъде оставен намира.
Междудругото - да се похваля - хванах морунаж с фидера и доколкото разбирам ми остава да хвана само червеноперка от онея хищните за да попълня комплекта от риби, обитаващи в Ардата. Вальо Нисана извади една такава към кило, на кука първи номер и филе от уклей, аз ще се мъча тази година :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]