Риболовен клуб "МЕГА"

Всичко за свиленградските риболовци
Дата и час: 01 Апр 2020 21:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: МЕГА КАРП 2009
МнениеПубликувано на: 27 Май 2009 10:07 
модератор
Аватар

Краси,какви са тия лоши помисли бе брат?Нали знаеш приказката за едни хорица дето се давят на края на ДУНАВА?Тя не би трябвало да важи.ОСВЕН ЗА БРАКОНИЕРИ ДЕ.Стегнахте ли такъмите бе пичаги?Така съм са наточил,та чак съм станал абен като брус.Ама па и два остри камъка брашно не мелят-НАЛИ?Поздрави момчета и много яки да се дърпат тая година.

http://www.facebook.com/pages/Vratsa-Carp/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2009 20:34 
Аватар

Айди бре нямали кой да качи малко репордажче, сто човека снимахте :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Юни 2009 21:10 
модератор
Аватар

Здравейте пичаги.Ще се постарая да го направя по най-бързият начин.Чакам Калайката да ми прати част от снимачният материал за да обобщя нещата.Ако някой има любими снимки+такива с природата на този хубав водоем и такива с важно(според вас) значение нека да ми ги прати за да стане по-хубав репотажа.Поздрави на всички.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 10:02 
модератор
Аватар

репортаж за отминалото състезание има във форума на Хоуплесите-ОФ Топик,турнири.Репортажи има и в На Риба-
ком, а ето и линк http://fishbg.org/forum/viewtopic.php?f=37&t=2856

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 10:42 

Специален поздрав на всички колеги и ПРИЯТЕЛИ от Свиленград. Благодарим както за посрещането, така и за оказаната помощ по време на цялото състезание. Да сте ми живи и здрави и Каламицата дано не е единственото място за срещи.
Както винаги Стойчо и Калинката, Пешо и Митака, Рибаря1 и Калайката и не на последно място Илииката бехте железни. Още веднъж от името на Владо дофтора и мое едно голямо БЛАГОДАРИМ.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 12:49 
Администратор
Аватар

Благодаря на всички участници за коректното отношение и приятното изкарване на тези 72 часа риболов.
Догодина, ще си вземем поука от грешките които сме допуснали и ще направим по-добро състезание. Визирам невъзможността съдии да обикалят секторите непрекъснато.

ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ДИМАН И ФИДЕРА/И НЕГОВАТА СЪПРУГА/!!!
Цено-гадния също получава адмирации с участието си като помощник - даде 130%от себе си!

Снимки ще кача довечера.

Здраве и много късмет на всички за новия сезон - 2009г.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 18:30 
модератор
Аватар

Поздрав и от мен- живи и здрави сме си, слава богу, два дена носталгия по отминалия кеф, Vlado_fidera вече иска да се връщаме на Кламица и да морим сома :lol: .
Ето го и моето пътуване към Свиленград
Котленски проход, малко след Котел:

Изображение

Изображение

Някъде оооколо Тополовград спрях да п...тъй де, и ме впечатли тази местност

Изображение

Изображение

На път за Свиленград :arrow:

Изображение

Изображение

Изображение

яз. Каламица :arrow:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Diman бе зажаднял за дивото и предпочете палатката пред 5-звездното бунгало

Изображение

Малко от ежедневната обстановка около лагера на съдиите

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Vlado_fidera след нощен обход, с пиперуда на главата

Изображение

И така докато стигнем до наградите

Първо място за "Суки Карп"-21,300кг - Пламен Пенчев и Илиян Драганов, да им е честита победата, и приз за "Хоризонт"- Ангел Стаменов-Ачо "Мегашаранджия" за най-голяма уловена риба

Изображение

Второ място за отбор "Ести"- Ясен Начев и Петър Парушев

Изображение

Трето място- отново приз за "Хоризонт"- Ангел Стаменов-Ачо и Атанас Димов

Изображение

Малко снимки след награждаване на победителите

Изображение

Изображение

И заслужена биричка в минути на отдих

Изображение

Нека уважим рекорда на Ачо в това състезание, елитните екземпляри винаги будят респект
Ето какво снимаха папараците тайно в лагера на Ачо :arrow:

11,400кг
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Може би причината е в талисмана на Ачо, чиято съдба в момента е неизвестна :lol:

Изображение

От мен засега толкова, при желание от ваша страна ще пусна още.

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 18:43 
модератор
Аватар

Здравейте.Завърши поредното издание на турнира "МЕГА КАРП-2009".Както винаги имаше доволни и недоволни.Всички знаем,че най-трудният материал за работа това са хората.Здраве да е.Важното е ,че всичко протече на ниво и без излишни отрицателни емоций.Ето накратко в снимки протичането на състезанието.Ползвал съм и ваши снимки за да е по-обширен материала визуално и се извинявам ако съм засегнал някой от вас с това ми действие.Започвам с пътя на повечето участници към заветният момент.Картата на патуващитеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Най-после дългоочакваният черен път.Изображение
и подходите към язовира.Пристигането на състезателите бе по различно време,но еднакво напрегнати с претъпкани багажници и разбъркани мисли дори и самите съдий.Изображение
Изображение
Започва се.Това бе мисълта на повечето от нас при тегленето на жребия.Изображение
Последва разясняване и доуточняване на регламента и.......АТАКА.Изображение
От 12,00 до 14,00 всеки се подготвяше трескаво за предстоящият риболов и правеше своят лагер плюс разчистване на теренаИзображение
.Имаше и екзотични елементи които внесоха колорит и разнообразие.Изображение
Изображение
Тези които бяха близо до навеса в който собствениците бяха поставили специално за всички скара,хладилник,маси,столове и други нагоди за по-лесно преглъщане на жегите бяха на делавера с екстрите.Изображение
Я познайте кои са тия хубавци?ИзображениеВ 14,00 бе даден началният сигнал от Здравко.Изображение
Започна се голямото чакане и в 14,05 първи рън.Бат Петьо-Рибаря-1 хвана първият за състезанието шаран,който след прецизно измерване от съдийте закова на 2,400.Веселбата беше голяма.Значи рибата е на лице.От тук на там тръпката завладя всички.Видимо надпреварата започна.Подхранване от всички сектори стил Кербала напълни язовира с ароматизирани снаряди.Докато се чакаше поредният рън се правеха различни модификаций на поводи и монтажи.За повечето това не бе нещо което да представлява проблем защото бяха подготвени предварително и се занимаваха с неща убиващи времето.Изображение
Изображение
Също така и подготовката за вечерта течеше с пълна сила.Имаше много красиви запознанства които бяха много колоритни,защото се събраха хора от цяла България на едно място което ни обедини.Изображение
Изображение
Изображение
Вечерта съдийте бяха на своят пост за да се провери кой какво е хванал.Изображение
Обиколката не беше никак лесна особенно на съдията който обикаляше секторите с голямя номерация.Тази задача беше поета от Диман.ИзображениеИзображение
Мястото беше хубаво за почивка но неудобно за преминаване за това собственика на язовира усложливо ни предостави една от лодките.Изображение
Всичко се измерваше с презизна точност за да няма недоразомения.Изображение
Започна се вадене и на риби.Изображение
Изображение
И денем и нощем.Изображение
Риба имаше и на съдийските такъми.Изображение
.И те като останалите се отнесоха професионално към здравето на рибата.Изображение
Имаше много прекрасни моменти в които просто се седеше и гледаше заобикалящата ни природаИзображение
Изображение
притихалите въдициИзображение
залезите в тази напрегната надпревараИзображение
и не на последно място удоволствието от съприкосновението с природатаИзображение
и удоволствието от товаИзображение
Неделята пристигна неочаквано след толкова часове на напрежение,изпитаните жеги,бурята и дъждът,напразното чакане и пропуснатите удари.Всички прибраха лагерите и се отправиха към мястото за награждаване.Имаше колеги които си тръгнаха по-рано поради лични причини,но повечето се събрахме под големите чадъри и навеса до стената.Там бяха раздадени наградите за призовите места,за най-голяма риба и за първа такава хваната.Изображение
Изображение
Изображение
ИзображениеИмаше и много награди предоставени от спосорите за всички победители също така и разиграна томбола за предметни награди между отбори които нямат уловена риба за да бъдат стимулирани за още по-голяма надпревара.Всичко приключи толкова бързо и вълнуващо както бе и започнало.Изображение
Взехме си довиждане с уговорката да не се забравяме Изображение
и потеглихме всеки по своя път.Нека останат само хубавите мигове в душите ни и се заредим с нова енергия за предстоящите риболовни излети.Бъдете живи и здрави и все така заредени с ентосиазъм.Не бях достатъчно изчерпателен,но толкова са възможностите ми от страна на снимков материал и идеи от ваша страна.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Юни 2009 20:47 
Аватар

Браво колеги за репортажите, радвам се , че се запознах с нови колеки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 03 Юни 2009 10:10 

Ееей и Ценето и Диманката големи сте ........репортери бре.
Те такива като вас и да се родат немогат да се отчуват, както казват из шопско. :D
Запознанството ми с вас беше една от наградите за мен на това състезание.
Да сте ми живи и здрави убавци такива и да се срещнем скоро, че има още какво да си разправяме. Три дена и три нощи не ни стигнаха..... :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]